Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
KADIN

Karbonat İle Balı Karıştırıp Yemenin Öyle Bir Faydası Var Ki

Her zaman elinizin altında bulunan karbonat ve balın sağlık açısından inanılmaz faydalar sağlayabileceğini biliyor muydunuz? Karbonat ve bal karıştırılıp tüketildiğinde vücuda çeşitli faydalar sağlıyor ve ölümcül hastalıklardan koruduğu söyleniyor.


İşte karbonat ve balın iyi geldiği hastalıklar ve faydaları..

Her zaman elinizin altında bulunan ve karbonat birleştiğinde sağlık açısından çeşitli faydalar sağlıyor. Karbonat ve balın karıştırılıp tüketildiğinde sağlığımıza olan faydalarını sizler için araştırdık.

İşte karbonat ve balın faydaları


Şekere aç kanser hücreleri normalden 15 kat daha hızlı glikoz tüketimi için çaba gösterir. Isıtılıp hazırlanan bu alkalik bikarbonat karışımı, şeker bakımından zengin ve sağlıklı bal ile karıştırıldığında, bu hücrelere gizlice karbonat sokar.

Bu durumu hücrelere giren “Truva Atı”na benzetebiliriz. Alkali kabartma tozu kanserli hücreleri infaz edip bu hücrelerin normale dönmesini sağlar. Veya, kanserli hücreyi öldüren hızlı bir pH değişimine neden olarak alkali bir etkiye sahip olur.


Alkalileştirici şok dalgası, kanser hücrelerine oksijen alarak tolere edemeyecekleri kadar oksijen sağlar. Böylece kanser hücresinin büyümesine neden olan şeker hücreye girmeden engellenir ve etkisiz hale getirilir.

Sağlık açısından oldukça faydalı olduğu bilinen bu tarifin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen açıklayım.

Nasıl yapılır?

Ne kadar bal kullanacaksanız aynı oranda karbonat kullanmanız gerekir. 4. yemek kaşığı bal ve 4 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın. Bu size bir hafta kadar yeterli olacaktır.


Karışımı buzdolabında saklamak yerine oda sıcaklığında saklamanız gerektiğini unutmayın. . Karışımı yemek saatlerinden önce almamaya dikkat edin. Bu terapi süresinde diyetinizi değiştirmeli; kırmızı eti azaltarak şeker ve una tüketiminize son vermelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu