Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
KADIN

Bir Gecede Kırışıklıklarınızdan Kurtulmanın En Kolay Yolu

Şimdi vereceğimiz tarif ile kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz.Hem de 1 gecede öncelikle bu maskeyi öğrenen insanlar çok ş-aşıracak hatta a-meliyat masasına yattığınızı z-annedeceksiniz. Bu yazı sayesinde hem ucuz hem de doğal yollarla botoks yaptırmadan yüzünüz güzelleşecek ve gereken tek malzememiz evde de çok kolay bulabileceğimiz 1 adet Muz. Eğer ki daha önce cilt bakımı maskesi kullanmış iseniz muzun cildimize ne kadar yararlı olduğunu anlayabilirsiniz.


En Kolay Yoldan Muz Maskesi Hazırlamak İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 Adet orta boy muz –
  •  Yemek kaşığı bal –
  • 1/4 Fincan sade yoğurt

Şimdi ise elimizdeki malzemeler ile nasıl Muz maskesi yapabileceğinizi anlatacağım. Yukarı verdiğim tüm malzemeleri bir kase içine dökün ve püre halini alana kadar ezin. Daha sonra cildinize sürebilirsiniz cildinize sürdükten sonra yaklaşık 30 Dakika (Yarım Saat) cildinizde bekletin.


Bu maskeyi haftada 1 Veya 2 Kere cildinizde uygulayabilirsiniz. Bunun dışında sadece muz ile de kolay bir şekilde maske hazırlayabilirsiniz. Eğer yukarıda yazdığımız malzemeler maalesef sizde yok ise muzu direk cildinize sürebilirsiniz ama en etkili yöntem başta verdiğimiz yöntemdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu