Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GENEL

Bu Kür Kaçmaz! Fazlalıklarınızdan Kurtulun 5 Günde 5 Kilo

Sağlıklı şekilde kilo vermek için elbete sağlıklı beslenmek ve egzersiz yapmak gereklidir. Ama bunun yanında yağ yakıcı kürlerle vücudunuza takviye yapabilirsiniz. Limon-maydanoz- su üçlüsü ile muhteşem bir kür hazırlayabilirsiniz.Hem çok sağlıklı hem de hızlı kilo vermenizi sağlayan besinler! Hazırlanması çok kolay, içmesi zevkli. Kilo ve fazla yağ birçok hastalığın kapısını aralıyor.


Yüksek tansiyon, şeker hastalığı, safra kesesinde bozukluklar, matebolizma yavaşlığı, kalp hastalıkları… Ve daha nicesi. Ayrıca obezite ile kalbiniz böbrekleriniz karaciğeriniz ve vücudunuzun birçok organı tehdit altına girmekte.

Boyunuza uygun ideal kilo hem bedenen hem de ruhen daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yani bu içecek size çok faydalı olacaktır inşallah.


Geçelim tarife: Malzemeler: 8-10 dal maydanoz – bir tane limon – 3 litre su. Limonun suyunu sıkarak suyunu hazırlamış olun, maydanozları minik minik kesin. Bu ikisini karıştırıp bir kaseye koyun ve 3 litre suyun içine ilave edin. Bozulmaması için şişenin ağzını kapatın ve buzdolabında koruyun.Bu karışımı sabahları kahvaltıdan önce aç karnına 5-6 gün boyunca için.

Sonrasında 10-15 gün ara verin ve tekrar 5-6 günlük bir tur yapın. Bu karışım metabolizmanızın normalden daha hızlı çalışmasına yardımcı olacak, limon ve maydanozun içindeki vitamin ve minarellerle vücudunuza enerji ve direnç sağlamakla birlikte, vücudunuzdaki kirli toksinlerden de sizi arındıracaktır. Ayrıca maydanoz idrar söktürücü görevini görerek idrar ile vücudunuzda oluşan ödemlerden de kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Limon doğal antibiyotik etkisindedir.


Birçok hastalığa da iyi gelir Allah’ın izniyle. O sebeple normal yaşantınızda da sabahları bir bardak suya yarım limon sıkıp içmeniz sağlığınız açısından gayet iyi olacaktır, kilo vermeniz de yardımcı olacaktır.

Fazlalıklarınızdan kurtulun

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu