Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GENEL

Kanıtlarla Konuşuyoruz: Kudret Narı Macunu Kanser Hücrelerinin Yayılmasını Önlüyor!

Kudret Narı mucizesi! Gizli derdin dermanı da onda. En kudretli, en şifalı bitkiler arasında gösterilir. Fayda etmediği hastalık yok diye ün salmıştır. Kudret narının birçok hastalığa karşı gösterdiği kudretler gerçekten çok etkileyici. Amerika’da yapılan araştırma sonucu yayınlanan makalede, kudret narının kanser hücreleri yayılmasını önlendiğiortaya kondu. O yüzden herkesin evinde olması gereken bu mucizeyi bir de yakından inceleyelim.


Kabızlık, ülser, gastrit gibi mide problemleri yaşayanların bir numaralı ilacıdır kudret narı. Kırk gün süren kürü uyguladığınızda bu gibi sorunlardan kurtulmanız mümkün. Diyabet hastaları için de son derece önemli bir meyvedir. Şeker hastalığının giderilmesi için kullanılan ilaçların yanı sıra, şifalı kürü uygulamak gerekir.

Düzenli olarak kullanılan kür sonucunda, şeker hastalığının ilerlemesinin durduğu saptanmıştır. Bu meyvenin diğer sentetik şeker ilaçlarının neden olduğu yan etkileri içermemesi de ayrı bir husus. Birçok rahatsızlığa çare olduğu gibi, kudret narının cilde faydaları da var.

Egzama, sedef ve ve diğer cilt hastalıkları için tam bir şifa kaynağı! Bu gibi rahatsızlıklarda merhem niyetine kullanabilirsiniz. Cilt hastalıklarının yanı sıra, yaraları iyileştirmede de oldukça etkili.


Yanık ve yaralar için hazırlanan kudret narı macunu:

Vücutta oluşan küçük çaplı yanık ve yaralar için, kudret narı tohumları ya da meyvesini ezin. Lapa haline getirdiğiniz kudret narını birkaç damla zeytinyağı ile karıştırıp macun kıvamına getirin..

Yanık veya yara bölgesine krem gibi sürerek tedavinize devam edebilirsiniz. Antibiyotik etkisiyle de kansere karşı koruyucu bir gıdadır. Özellikle de meme kanserine karşı! Hücreleri yenileyen kudret narı, vücudun direncini artırarak soğuk algınlığı ve gribi önler..

Mide ülserini, her türlü mide hastalıklarını tedavi eder. Egzama ve diğer cilt hastalıklarında faydalıdır. Yaraların çabuk kapanmasını sağlar. Mide problemleri ve kan şekerinin kontrolü için yaygın olarak kullanılır. Karaciğeri destekler. Bağırsak tebelliğini giderir. Hücreleri yeniler. Rahim yaralarına iyi gelir. Yanık ve yaralara iyi gelir..


Kullanım Şekli Ve Hazırlanışı:

Olgunlaşarak kavuniçi rengi alan meyve, havanda ezilir, bir miktar balla karıştırılır ve sabahları aç karın ile 1 çorba kaşığı yenilir. Bu şekilde en az 41 gün kullanılır. Tazesi bulunmadığı zaman ise, halis zeytin yağı içinde 6 ay bekletilen kudret narı her sabah bir çorba kaşığı balla tatlandırılarak aç karın ile yenilir..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu