Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

EVİM ŞEHİR DIŞINA YAKIN BİR YERDE İDİ

Evim şehir dışına yakın bir yerde idi.Araba ile giderken yolun kenarında 15 yaşlarında dikkat çeken giyimli bir k-ız gördüm. Elini kaldırdı.Yol ıssızdı. Durdum.Camı açtım K-ızda Eğildi,aracıma binmek istedi. Etrafıma baktım kimse yok.Ama bir şar-tla dedi.. Söylediği şey.


Adamın biri, bir cumartesi gecesi Adamın biri, bir cumartesi gecesi evine dönüyormuş. Birden 15-16 yaşlarındaki sevimli bir kızın yolun kenarında ot-ostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki k-ızı varmış. Arabasıyla yanaşmış ve k-ızı almış.. Ve hayatı boyunca unutamayacağı bir o-lay böyle başlamış..


Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı k-ızın yanına yaklaştırmış ” gece yarısında böyle bir ıssız yerde napıyorsunuz allah aşkına? Bu saatte oto-stopmu yapılır?”Demiş.K-ız, “Uzun hikaye rica etsem beni evime götüre bilirmisimiz? Buraya çok yakın Hem bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam” diyerek arka koltuğa oturmuş.

K-ızın üzerinde cicili bicili, çok hoş bir elbise varmış. Evinin adresini vermiş. Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş” işte geldik küçük hanım.”

Diyerek arka koltuğa dönmüş; ama arkada kimse yokmuş. Gözlerine ina-nmamış tabi. Hemen arabadan inip evin kapısını çalmış.Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bir kadın açmış kapıyı. Adam heyecanla; ” bana ina-nmayacaksınız ama yolda küçük bir k-ız aldım.


Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde ” Yaşlı kadın, Adamı susturmuş: ” biliyorum, biliyorum.” Demiş. “Sonra ortadan kayboldu değil mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyor. Her cumartesi akşamı, aynı şey oluyor”

Meğer, kız bir cumartesi gecesi dönerken trafik ka-zası geçirmiş ve oracıkta o-lmüş. Şimdi her cumartesi gecesi, ka-zada o-ldüğü yerden oto-stop cekip evine gelmek istiyormuş; ama bunu bu güne kadar başaramamış. K-adın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki k-ızın fotoğrafına İlişmiş.

Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış. Bu yaşanmış o-laydır. Ailesi sürekki k-ızlarının evlerine gelmesini beklemekte, her Cumartesi bir adamın evlerine geldiğini görmektedirler.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu