Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

Anne Baba Çocuklarını Yapışık Üçüz Oldukları İçin Terk Etti.

H-amilelik oldukça gergin ve endişeli geçen bir süreçtir. Anne adaylarının bu süreçte sık sık duygu durumları değişir ve kendilerini hayatın en büyük tecrübesine hazırlarlar.


Çoğu anne-baba için bebeklerinin c*ns-iyetinden çok sağlıklı olması daha önemlidir. Fakat maalesef bazen doğum sırasında oluşan komplikasyonlar büyük trajedilere neden olabilmektedir. Tıpkı 2002 yılında dünyaya gelen üçüz k-ız kardeşlerin başına gelen üzücü olay gibi.

Yapışık ikizlerin doğumu tahmin de edeceğiniz gibi son derece sancılı geçer. Macy, Mackenzie ve Madeline ismindeki k-ız kardeşler ise yapışık olarak dünyaya gelmişlerdir. Elbette çok nadir görülen bu olay dünya basınının büyük ilgisini çekmiş. 200 binde bir görülen bu sıra dışı doğumda üçüzlerden ikisi yapışık şekilde dünyaya gelmişler.


Sevimli üçüzlerin biyolojik annesi ise doğumdan sonra bebeklere bakamayacağını söylerek onları terk etmiş. Üçüzlere ise Darla ve Jeff Garrison ismindeki bir çift geçiçi olarak bakmaya başlamışlar. Aynı zamanda Garrison çifti evlatlık edinmek için başvuruda bulunmuşlar. Fakat çocukların özel durumundan dolayı süreç beklenenden daha fazla uzamış.

Dünyaya geldikleri andan itibaren a-cı çeken yapışık ikizler Macey ve Mackenzie bir süre sonra ayrılma ameliyatına alınmışlar. Fakat operasyona alınıp birbirlerinden ayrılmadan önce bebeklere çeşitli ilaçlar verilmiştir. Yapışık ikizler ayrıldıktan sonra Mackenzie hemen taburcu edilmiş. Macey’nin taburcu edilmesi ise bir ay sürmüştür. Bu sırada Darla ve Jeff de çocukları evlat edinme işlemlerini hızlandırmışlardır.

Anne verdiği bir röportajda ‘Onlara aşık olduk. Oğullarımız k-ız kardeşleri olacağından dolayı çok mutluydu’ diye açıklamada bulunmuş. Ameliyattan kısa süre sonra iyileşmeye başlayan Macey ve Mackenzie’nin mutlu ve sağlıklı hayatları da başlamıştır.


Yapışık ikizlerin operasyonunun üstünden iki yıl geçtikten sonra Darla ve Jeff, üç k-ızı da sonunda evlat edinebilmişlerdir. Bugün aynı okula giden 3 k-ız kardeş aynı aktivitelere katılıyorlar. Üçüzlerin bir de atları var. Koltuk değnekleriyle yavaş yavaş yürümeyi öğrenen Macey ve Mackenzie’nin ne kadar mutlu oldukları yüzlerinden anlaşılıyor. Üçüzler böylesine sevgi dolu bir ailede yetiştikleri için çok şanslılar.

Üstelik hepsinin de abisi var. Üçüzler son derece sağlıklı ve mutlular. Artık diğer çocuklar gibi normal bir hayat yaşayabiliyorlar. Şimdilerde 17 yaşlarında olan üçüzler yaşadıkları onca zorluğa rağmen hala çok mutlular. gelin son hallerini görelim

Anne Darla, ‘Tek ihtiyaçları olan sevgiydi. Madeline’ı henüz dört günlükken, Macey ve Mackenzie’yi ise yıllar sonra evlat edinebildik’ demiş.


2002 yılında doğduklarında her biri 900 gram ağırlığında olan üçüzler mucizeyi başararak hayata tutunmayı başardılar. Şimdilerde 17 yaşında olan genç k-ızlar hayatlarını doyasıya yaşıyorlar. Dünyanın Jeff ve Darla gibi iyi insanlara ihtiyacı var. Yaptıkları şey ve gösterdikleri çaba, özveri insanı derinden etkiliyor. Eğer sizde mücadeleyi hiç bırakmayan 3 kız kardeşin hikayesinin birilerine umut olmasını istiyorsanız haberimizi paylaşmayı unutmayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu