Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
KADIN

Basen Eriten Yiyecekler!

Basen eritmede yardımcı yiyecekler nelerdir? Basen eriten bu yiyecekler ile kolay kilo verir ve daha hızlı yağ yakarsınız. Beslenme alışkanlığınız da yapacağınız küçük değişiklerle basenlerinizi eritmek daha kolay!


Basen eriten özel yiyecekler hangileridir? Sizler için derledik.

1-) Greyfurt

İçerdiği yüksek miktarda enzim ve bol su ile yağ yakmanıza yardımcı olacaktır. Belirli hastalıklara iyi gelen greyfurtun suyunu sıkarak veya bütün şekilde ara öğünlerde kullanabilirsiniz.

2-) Yumurta

Kahvaltılarımızın vazgeçilmez olan yumurtayı basen eritmek içinde tüketebilirsiniz. Kas yapmak ve enerji almak için kullanılan yumurta uzun süreli tokluk hissi yarattığından basenlerdeki yağlarınızyakmaya yardımcı olur.


3-) Yoğurt

Düzenli diyetlerde genellikle ara öğünde verilen düşük kalorili yoğurdun içine zencefil, tarçın ve zerdeçal gibi bitkileri ekleyerek daha hızlı yağ yakabilirsiniz.

4-) Tavukgöğsü eti

Vücuda protein alımı bakımından bomba etkisi yaratan tavukgöğsü eti, çiğnemesi kolay olduğundan sindirilmesi de kolay olur. Tokluk hissi veren tavukgöğsü etini haftada 3 veya 4 defa tüketebilir, diyetinize ekleyebilirsiniz.

5-) Roka

Mineral ve vitamin açısından çok zengin olan roka tokluk hissi vererek yağ yakmanıza yardımcı enzimler içerir.

6-) Kuru fasulye

Kabızlık, şişkinlik hissini gidererek, bağırsakları çalıştıran kuru fasulye kalsiyum açısından zengindir. Metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakmanızı yardımcı olur.


7-) Yeşil çay

Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı yeşil çayın faydaları saymakla bitmez. Her sabah ve akşam bir fincan yeşil çay içtiğinizde daha sıkı bir cilde kavuşur ve kanser riskiniz %18 oranında azaltırsınız.

8 -) Limonlu su

Hazmı kolaylaştırıp, kabızlığı gideren limonlu suyu her sabah aç karnınıza içerseniz vücudun gece boyu kaybettiği vitamin ve mineralleri de yerine getirmeye yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu