Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GENEL

YOLCU OTOBUSUNDE YOLCUYA BASKI

Şehirler arası yolculuk yapan otobüste, çocuğu istifra eden e-ngelli ka-dına temizlik yaptırdılar . O ANLAR SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ .


Bir otobüs firması ile İstanbul’dan Bartın’a seyahat eden e-ngelli k-adın, çocuğu istifra edince muavinin te-pkisiyle karşılaştı. “Burayı temizlemeden seni indirmeyiz” denilen ka-dına otobüste temizlik ya-ptırıldı.


İstanbul’dan Bartın’a hareket eden otobüste yaşanan o-layda, i-ddiaya göre e-ngelli bir kadın yolcunun çocuğu is-tifra etti. Bu durumu otobüste görevli muavine söyleyen k-adın, aldığı cevapla neye uğradığını şaşırdı.

“TEMİZLEMEDEN SENİ İNDİRMEYİZ”

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde inecek olan kadın yolcuya, “Burayı temizlemeden seni indirmeyiz” denilerek otobüs ha-reket halindeyken t-mizlik yaptırıldı. Engelli kadının yaşadıkları ise bir başka yolcu tarafından cep telefonu ile ka-ydedildi.


T-EPKİ ÇEKTİ

Kendisine yapılan b-skı nedeniyle k-adın u-tana sı-kıla yerleri te-mizlerken, bu b-askıcı uygulama otobüsteki diğer yolcuların da te-pkisine neden oldu. Yaşanan olayla ilgili fi-rma y-etkilileri açıklama yapmaktan kaçınırken, kadın yo-lcunun yaşadıkları ise o-nur kı-rıcı olarak if-ade edildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu