Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

YEŞİLCAM USTASININ TAHLİL SONUÇLARI

Yeşilçam’ın efsane ismi Filiz Akın tahlil sonuçlarını eşinden böyle öğrendi


Yeşilçam’ın yıldızı Filiz Akın, boğazındaki sorun nedeniyle parça aldırmıştı.Akın, tahlil sonuçlarını eşi Sönmez Köksal’dan böyle öğrendi.


Yeşilçam’da birçok filmde rol almış olan başarılı oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de adından söz ettiren usta oyuncu Filiz Akın, iki ay önce akciğerlerindeki rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılmış ve üç gün yoğun bakımda tedavi görmüştü. Tedavi sürecini tamamlayan Filiz Akın, ardından normal odaya alınmıştı.

FİLİZ AKIN TAHLİL SONUCUNU BÖYLE ÖĞRENDİ

Ses tellerinde sorun yaşayan Akın’ın boğazından parça alınmıştı. Ünlü oyuncu, tahlil sonuçlarının temiz çıktığını öğrendi.


Filiz Akın, Sönmez Köksal ile birlikte çekilen bu anlarını sosyal medya hesabından yayınladı. Akın, gönderisine, “Eşim benden de endişeli olunca, raporun yazılmasını beklemeden kötü huylu nodül olmadığını öğrenip geldiği günden… İyi bir hafta geçirmeniz dileğiyle… Günaydın… ” ifadelerini not düştü.

FİLİZ AKIN KİMDİR

Filiz Akın haberleri sayfasında Filiz Akın hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1646 Filiz Akın haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Suna Akın ya da sahne adıyla Filiz Akın, 2 Ocak 1943, Ankara doğumlu Türk oyuncu, yazar, sunucu.


Türk sinemasının asil, modern, kentli ve zarif yüzü olarak sinema tutkunlarının hayranlığını kazanan Filiz Akın, beyaz perdenin Avrupai yüzü, kolejli kızı, sarışın yıldızı olarak da tanınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu