Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

YENİDEN EVLENMEK İSTEYEN BABASINI

Os-maniye’nin Ka-dirli ilçesinde 20 y*şındaki g*nç k*z, a-nnesiyle b*şanıp başka bir k*dınla e-v-lenmek isteyen b-abasını b*ça-klay*ak *ldürdü. G*z-altına alınan ge*nç k*z tu-tuklandı.


G*nç kı-z a-nesinden b*şanmak isteyen ba-basını *ldürdü


Edinilen bilgiye göre, Sa-vrun Mahallesi’nde meydana gelen o-layda, *C-*nnet K. (20) ile b-abası Sinan K. arasında evde t*tışma çıktı. T*rtışmanın büyümesi üzerine C-nnet K. eline g-çirdiği b*ç-akla ba-ba-sını g*ğüs bölgesinden b*ça-kladı. K*nlar içinde yerde ka-la-n ba-ba, o*lay y*erine ça*ğrılan a*mbulansla özel bir h*staneye kaldırıldı. Ancak burada yapılan tüm m*dahalelere rağmen Sinan K. h*yatını ka-ybetti.

O*layın ardından Cnnet K. s**ç *leti bça-kla p*olis t*rafından gö*zaltına a*lındı. Gnç k*zın baba k*tili olmasının ayrıntıları da belli o*ldu. *ddiaya göre, ha-yatını ka-ybeden Sinan K.’nin bir süredir başka bir k*dınla g*nül i*şkisi ya*şadığı, k*rısından b*şanarak bu k*dınla e*vlenmek istediği ve bu yüzden de hem *şiyle hem ç*cuklarıyla sı-k s-ık t*rtışma y*şadığı öğrenildi.


O-layda h*yatını ka-ybeden Sinan K. Kadirli ilçesine bağlı A-za-plı kö-yünde toprağa v*rildi. G-özal-tında olan C-nnet K. ise işlemlerinin ar-dından s*vk edildiği ma-hkemece t*tuklandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu