Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

UYANINCA KONUŞTUKLARI

KALBİ 20 DAKİKALIĞINA DURDU M’UCİZE BİR ŞEKİLDE UYANDIKTAN SONRA SÖYLEDİKLERİ HERKESİ HAYRETE D’ÜŞÜRDÜ


Mucizelerin görünüşe göre kontrolümüz dışında olaylar sezonunun gelme ihtimalimiz. Mucize inanıp türüm veya yapılardan oluşan bir yapıya sahip olabilir.


17 Başta Zack’in 20 dakika boyunca kalbinin durması ve sonradan hayata dönmesi gibi olaylar bizi koruyan melekler inanmamızı sağlıyor.17 yaşındaki Zack lise takımında Amerikan futbolu oynuyordu.

Enerjik ve sağlıklı bir gençti. Takım arkadaşları onu, herkesin sevdiği birisi olarak tanımlıyorlardı. Bir gün beden eğitimi dersinde aniden bayılınca hemen hastaneye kaldırıldı.Doktorlar, Zack’in kalbinin durduğunu anladılar. Zack’in annesi Teresa, “Ambulansın kapısı açıldığında oğlumun suratı mosmordu ve kalp masajı yapılıyordu” dedi. Ambulansta Zack’in kalbi durmuştu.


Teknik olarak yaşamıyordu. Daha sonra doktorların açıklayamadığı bir gelişme yaşandı.20 dakika boyunca kalbi atmayan Zack’in bir anda kalbi atmaya başladı ve her şey normale döndü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu