Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

ÜNLÜ SANATÇIDAN A/CI HABR GELDİ

Halk müziğinin efsanesi Yıldız Ayhan ha/yatını ka/ybetti


Müzik dünyasını yasa bo/ğan bir ö/lüm gerçekleşti. Bir süreden bu yana sağlık sorunları yaşayan halk müziğinin önemli isimlerinden Yıldız Ayhan 83 yaşında ha/yatını ka/ybetti.


Türk sanat dünyası, önemli bir ismi daha yitirdi. Halk müziğinin önemli isimleri arasında yer alan Yıldız Ayhan, bir süreden bu yana devam eden ra/hatsızlıklarını a/tlamadı ve ha/yatını ka/ybetti. Ayhan’ın ve/fatı, başta sanat camiası olmak üzere sevenlerinde büyük ü/züntüye neden oldu.Halk müziğinin efsanesi Yıldız Ayhan hayatını kaybetti

BİR TÜRLÜ TOPARLANAMADI

TRT sanatçısı eşi Ahmet Gazi Ayhan’ı 30 yıl önce ka/ybeden 2 k/ız çocuğu annesi Yıldız Ayhan, bir yıl önce evinde dü/şerek ka/lça ke/miğini kı/rdı. Bir dizi a/meliyat geçiren Ayhan, zatürree t/eşhisiyle hastanede te/daviye alındı. Durumu ağırlaşan Ayhan, yo/ğun bakım ün/itesinde makineye bağlı ya/şamını sürdürüyordu. Ayhan, yaşam sa/vaşını ka/ybetti. Yıldız Ayhan, 83 yaşındaydı.


PERŞEMBE GÜNÜ DE/FNEDİLECEK

Halk müziğinin efsane ismi Yıldız Ayhan’ın ce/naze bilgileri de belli oldu. Ayhan’ın 17 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek ce/naze tö/reninin ardından öğle namazına müteakip kılınacak ce/naze namazının ardından Zincirlikuyu Me/zarlığı’na de/fnedilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu