Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

ÜNLÜ OYUNCU HAYATINI

Bir dönem Romy Windsor adını kullanan sonrasında Romy Walthall olarak sinemaya imzasını atan ünlü oyuncu 57 yaşında Los Angeles’ta hayatını kaybetti.


Açıklamayı oyuncu ve yönetmen Morgan Krantz, Variety dergisinde çıkan *lüm haberini doğruladı. Oyuncunun *lüm nedeni olarak kalp durması gösterildi. Ölüm tarihinin ise 19 Mayıs olduğu ancak yeni açıklandığı öğrenildi.


Daha 57 y*aşında olan o*yuncunun 3 çocuğu bulunuyordu.

Romy Walthall kimdir?

Romy Walthall 16 Eylül 1963’te Pasadena’da doğdu.İlk olarak Jerry Bruckheimer’ın Kalp Hırsı filmiyle sinemaya adım atan Walthall, günümüzde kült olan birçok k*rku filminde rol almıştı.


Howling IV ve Howling: New Moon Rising en çok dikkat çeken filmleri arasında yer aldı. 1997’de Face/Off filminde Sean Archer’ın (John Travolta) nevrotik sekreteri Kimberley’yi oynadı.

Televizyon kariyeri de dolu dolu olan Walthall, 1991’de “Man of The People” sitcom’u ile dikkat çekti. 1994’te Hotel Malibu’daydı. “Civil Wars” ve “Murder One” ın yanı sıra The X-Files, Camp Nowhere, Charles in Charge gibi dizilerde de boy gösterdi.

Walthall’ın son filmi 2011’de yayınlanan “Os & 1s” oldu. Bu filmde oğlu da rol aldı. Oyunculuğu bıraktıktan sonra San Fernando Valley’de oyunculuk eğitimi verdi.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu