GENEL

SABAHA KADAR SÜRDÜ

Kelepçe takıp ç-ıplak halde dö-ven ko-casını ö-ldürdü


Antalya’da Melek İpek (31), ellerini ke-lepçeleyip kendisin çı-plak halde saatlerce dö-ven eşi Ramazan İpek’i (36) a-v t-üfeği ile vu-rarak ö-ldürdü.


Servis şoförlüğü yapan Ramazan İpek ile 12 yıldır evli olduğu Melek İpek arasında, dün gece yaşadıkları müstakil evde t-artışma çıktı. Ta-rtışma sonrasında Ramazan İpek, eşini k-elepçe ta-k-arak ç-ıplak ş-ekilde saatlerce dö-vdü. İ-şkence ve d-ayaktan gözleri şi-şen ve mo-rluk o-luşan Melek İpek halsiz kalırken, eşi Ramazan İpek kendisini ve 2 çocuğunu ö-ldüreceğini be-lirterek sa-baha ka-rşı evden a-yrıldı.

ÇI-PLAK HALDE ELLERİ KE-LEPÇELİ BULUNDU

Sabah eve dö-nen Ramazan İpek, karşısında elleri ke-lepçeli halde a-v tüfeğiyle be-kleyen Melek İpek’i buldu. Melek İpek, tü-fekle e-şini vur-arak ö-ldürdü, ardından da 112 Acil Çağrı Merkezi’ni a-rayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Melek İpek’i çı-plak vaziyette elleri ke-lepçeli buldu. Kelepçeleri açılan Melek İpek’e am-bulansta müdahale edildi.


Döşemealtı İlçe Ja-ndarma K-omutanlığı ekipleri, evin çevresinde güvenlik önlemi aldı. Çiftin iki çocuğu olay yerinden uz-aklaştırılırken, Melek İpek gözaltına alındı.O-layı haber alıp gelen çiftin gözyaşlarına bo-ğulan yakınları, jandarma ekiplerince güçlükle sakinleştirildi.

OLAY ÖNCESİ A-LKOLÜN MÜ-PTELASI DEĞİLİZ PAYLAŞIMI

Ramazan İpek’in geceki dayak olayından önce sosyal medya hesabından ‘A-lkolün m-ptelası değiliz’ diye v-iski fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı.Olayla ilgili soruşturma devam ederken, Ramazan İpek’in c-ansız be-deni otopsi için Adli Tıp Kurumu mo-rguna götürüldü.

‘SENİ DE ÇOCUKLARI DA V-URACAĞIM’

Antalya’da, ellerini kelepçeleyip kendisini çı-plak halde saatlerce d-ven eşi Ramazan İpek’i a-v tü-feği ile vu-rup ö-ldüren Melek İpek, ilk ifadesinde olayı detaylarıyla anlattı. Melek İpek ifadesinde, 12 yıllık evliliği boyunca şi-ddet gördüğünü belirterek, “Dün gece beni çı-rılçıplak s-oydu, elime ke-lepçe t-akıp d-övdü, ban-yoda te-cavüz etti. Sabaha kadar dö-vdükten sonra evden a-yrıldı. Evden a-yrılırken eline tüfeği alarak, ‘Hepinizi vu-racağım, seni de çocukları da vu-racağım’ dedi. Elindeki tü-fekle eve a-teş etti. Daha sonra a-yrıldı. Saat 08.00 gibi döndüğünde, elimde tü-fekle evin kapısında be-kliyordum. ‘Gelme bu eve, defol git’ dedim. Aramızda ar-bede çıktı. A-rbede sırasında t-üfek a-teş alınca vur-uldu” dedi.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu