Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

PERDE ARALANIYOR

Sunucu Müge Anlı’da Dr Osman Büyükşen’nden Ye/ni Ha/ber


Üç senedir s/ır perdesi bir türlü aralanmayan Metin ve Necla Büyükşen ci/nayeti ile ilgili Müge Anlı canlı yayında son dakika gelişmeleri peş peşe ya/şanıyor. Türkiye’nin gündeminde yer alan ko/rkunç olayda 54 yaşındaki Necla Büyükşen ve 55 yaşındaki Metin Büyükşen eve giren ma/skeli sa/ldırgan tarafından p/ompalı tü/fekle ka/tledilmişti.

Senelerdir süren s/oruşturmada tek şa/hit olan 21 yaşındaki Büşra Büyükşen’in i/fadeleri büyük önem taşıyor. Peki, Metin ve Necla Büyükşen’in k/atili kim, ka/til stüdyoda mı? İşte 25 Haziran Müge Anlı canlı yayında Metin ve Necla Büyükşen ci/nayeti hakkında son dakika gelişmeleri…


BÜŞRA, KULLANDIĞI İ/LAÇLAR NEDENİYLE BİR ŞEY HATIRLAMADIĞINI İ/DDİA ETTİ

Konya’da işlenen ci/nayetin ardındaki s/ır perdesi kaldırılmaya çalışılırken Büşra Büyükşen’in gi/zledikleri merak konusu oldu. Müge Anlı canlı yayında Büşra ile ilgili televizyon ekranlarında açıklamayacağı i/ddialar olduğunu dile getirdi. Köyde konuşulanları ortaya dökmek istemediğini i/fade eden başarılı sunucu, stüdyonun arkasında g/enç kı/zla kısa bir gö/rüşme yaptı. Görüşmede, kullandığı i/laçlar ne/deniyle o/layla i/lgili her şeyi karıştırdığını i/ddia eden Büşra, hiçbir şeyden emin olamadığını söyledi.

Adi T/ıp Uzmanı Şevki Sözen, Büşra’nın kullandığı i/laçların unutkanlık gibi bir y/an etkisi olmadığını açıkladı. Büşra’nın ağabeyi Osman Büyükşen’in de doktor olduğunu hatırlatan Sözen, “Büşra büyük bir ba/skı a/ltında gibi görünüyor. İ/laçlar nedeniyle bir şeyleri karıştırması mümkün değil” sözlerini kullandı.


Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınına şü/phelerin odağındaki bir diğer kardeş olan Uğur Büyükşen de katıldı. Ci/nayeti işlemediğini öne süren Uğur Büyükşen, s/wap i/zi konusunda da i/ddialarda bulundu. Ci/nayet işlendikten sonra eve girdiğini i/fade eden şü/phelerin odağındaki e/vlat, ba/rut i/zlerinin o anda ke/ndisine bu/laştığını i/ddia etti.

KA/RAKOL KO/MUTANINDAN UĞUR BÜYÜKŞEN’E YA/LANLAMA GELDİ

Dönemin İsmil Jandarma Karakol Komutanı Cemil Aksoy’dan, Uğur Büyükşen’in i/ddialarına ya/lanlama geldi. Aksoy, ci/nayet günü hiç kimsenin eve girmediğini söyledi. Ce/nazelerin alındıktan sonra evin kapatılmadığını söyleyen Aksoy, o andan sonra giriş çıkışların yapıldığını dile getirdi. A/dli Tı/p Uzmanı Şevki Sözen, ca/nsız bedenlerin ce/set to/rbasına konulmasıyla birlikte ba/rut i/zi kalmasının imkansız olduğunu belirtti. Sözen, “Uğur Büyükşen’in elinde, yüzünde, kıyafetlerinde ba/rut i/zi var. Eşi Betül Büyülşen’in e/linde ve yü/zünde ba/rut i/zi olduğu ra/porda mevcut. Böyle bir i/zin ce/setler ta/şındıktan sonra bulaşması mü/mkün gö/rünmüyor” dedi.

Daha önce ortaya atılan ya/sak i/lişki i/ddiasına bir yenisi eklendi. Betül Büyükşen ve kuzeni Mehmet Ali Dayanır’la ilgili bir i/ddia da o dönem ja/ndarma ka/rakolunda görev yapan ‘e/r’ rü/tbesindeki bir a/skerden geldi. İsmini açıklamak istemeyen kişi, Betül’ün telefonunda Mehmet Ali Dayanır’la yapılmış çok sayıda konuşma gördüğünü söyledi. Me/sajların akrabalık i/lişkisinde atılmadığını di/le getiren dönemin ka/rakol personeli, “O mesajlara bugün u/laşılabilse şu an farklı şeyler konuşuyor o/labilirdik” i/fadelerini kullandı.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu