Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

ONÜÇ GÜNLÜK BEBEĞİNİ

Ünlü rapçi Murda, 13 günlük be-beğini K-a-ybetti


Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap’in sevilen jüri üyelerinden Murda’nın yeni d-oğan be-beği Dua Ayla hayata ve-da etti. Dua bebeğin ardından so-syal m-edyada bir pay-laşım yapan ünlü şarkıcı sevenlerini ya-sa b-oğdu.
Seslendirdiği şarkılarla Türk rap müziğine farklı bir renk katan Murda, bu sabah yaptığı paylaşımla sevenlerini y-asa bo-ğdu.Gerçek adı Önder Doğan olan ünlü rapçi, ikinci kızı Dua’nın dünyaya gelmesiyle büyük bir sevinç yaşamıştı. Murda’nın 20 Nisan günü d-oğan bebeği ne yazık ki ha-yatını k-aybetti. Ünlü şarkıcı sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:


“SEBEBİNİ VE ANLAMINI BİLMİYORUM”

“Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel k-ızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah’ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle bendende bi’ parça götürdüm yanında.Ünlü rapçi Murda 13 günlük bebeğini kaybetti

“AKLIMDASIN, RU-HUMDASIN”

“Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz, senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni ö-ptüm ve kokladım ama yetmedi k-ızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum.

Her şey çok hızlı oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ru-humdasın. Sen benim dünya güzeli me-lek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının koruyucu m-leği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım.”


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu