Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

OĞUZ YILMAZ’IN SON SÖZLERİNİ EN YAKINI GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATTI!

Şarkılarıyla bir döneme damgasını v-uran O-ğuz Yı-lmaz, ailesiyle birlikte yaşadığı evde rahatsızlandı. Durumu fark eden ailesi, s-ağlık ekiplerine haber verdi. Yapılan ilk mü-dahalenin ardından özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan tüm mü-dahalelere rağmen hayatını kaybetti. Geçirdiği kalp k-rizi sonucu ne yazık ki *-ldüğü öğrenilmiştir.


YENİ ALBÜM HAZIRLIĞI YAPIYORDU

Ünlü şarkıcının ve*fat haberi, sevenlerini ve müzik camiasını y-asa b-oğdu. 26 yıllık müzik hayatına yüzlerce şarkı sığdıran Oğuz Yılmaz. Ayrıca yeni albüm hazırlığı yapıyordu. Hastaneye gelen Ankaralı sanatçılar, aileye başsağlığı dileklerinde bulundular. Ce-nazesi, bugün öğlen namazının ardından Karşıyaka M-ezarlığı’nda toprağa verilmiştir.


“SAĞLIK PROBLEMLERİ VARDI”

Sanatçının yakın arkadaşı müzisyen Ufuk Özel, “Geçen aylarda kalbinde olan bir s-ıkıntı sebebiyle stent takılmıştı. Sağlık problemleri vardı. Dün de kalp krizi geçirdi. Hastaneye getirdiler ama kurtaramadılar ve vefat etti.” diye konuşmuştur.

YILMAZ’IN SÖYLEDİĞİ SON ŞARKI

Öte yandan, önceki gece son olarak görüştüğü aranjörü ünlü şarkıcı Özgür Koç, yaşadığı üzüntüyü anlattı. Kendisinin yazdığı Yılmaz’ın ise okuduğu şarkıyı da ilk kez dinletti. Piyasaya henüz sürülmeyen şarkıyı dinlerken gözyaşlarını tutamayan aranjör. Ayrıca şarkının kendisi için çok şey ifade ettiğini ve piyasaya sürüp sürmemek arasında kararsız kaldığını söylemiştir.

Özgür Koç, şunları söyledi: “Dün öğleden sonra buluşup stüdyoda çalışma yapacaktık. Yeni albümünü hazırladım ben. Okuduğu bir sürü şarkısı var onlarda yakında çıkacak. Saat 5 gibi sanatçı arkadaşımız Veli Erdem Karakülah ile birlikte stüdyoya geldi.


“SANKİ VEDALAŞIR GİBİYDİ”

Elinde bağlama vardı. ‘Bu saz evimde duruyor. Bunun tellerini yap, zaten bana sen çalıyorsun’ dedi. ‘Bunu sana bırakıyorum’ dedi. Sanki vedalaşır, ‘sazım sana emanet’ dermiş gibiydi. Beni de şu an en çok üzen o zaten. Keşke biraz daha ömrü olsaydı.

“KLİP ÇEKECEKTİK”

İçeride müzik stüdyom var. Çok bilinen çoğu şarkısını da orada yapmışızdır. Pazartesi günü okuduğu ‘hıçkırık tuttu beni’ şarkısının klibini çekecektik. Onu organize ediyorduk ama nasip olmadı. Kendi kısmını okuması nasip oldu.


“ŞARKILARIM ÖKSÜZ KALDI”

Keşke onların hiçbiri olmasa da o hayatta olsa. Son yaptığımız şarkıyı dün eve bırakırken arabada açtık. ‘Çok güzel oldu’ diyerek sevinmişti. Çok büyük bir kayıp oldu benim için Benim şarkılarım öksüz kaldı. Ona okutacağım bir sürü şarkı vardı. Bende şimdi bir tane emanet sazı kaldı.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu