HABER

MÜZİSYENDEN KTÜ HABER

Bingöl’de 4 gündür haber alınamayan müzisyen Deniz Ayaz’ın (35), Sarıçiçek köyü kırsalındaki arazide çöp poşetinde ca-nsız b-edeni bulundu. Yapılan incelemede Ayaz’ın si-lahla 4 el a-teş ed-ilerek ö-ldürüldüğü belirlendi.


Kayıp müzisyen ö-ldürülüp ç-öp po-şetiyle araziye atılmış

Bingöl’de, düğünlerde müzisyenlik yaparak geçimini sağlayan evli ve 5 çocuk babası Deniz Ayaz, 4 gün önce evden ayrıldı. Ayaz’dan bir daha haber alamayan ailesi, durumu ja-ndarma ekiplerine bildirip, kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ekiplerince, Ayaz’ı bulmak için çalışma başlatıldı.


Sabah saatlerinde merkeze bağlı Sarıçiçek köyü kırsalındaki arazide köylüler, çöp poşetlerinden kötü koku geldiğini fark etti. Bunun üzerine poşetleri açan köylüler, bir erkeğe ait c-eset buldu. Köylülerin ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma ekiplerince yapılan incelemede c-es-edin, Deniz Ayaz’a ait olduğunu tes-pit edildi. Ja-ndarma ayrıca, Ayaz’ın vücuduna 4 el A-teş edilerek ö-ldürüldüğünü de belirledi.

Ayaz’ın c-ansız bedeni -o-topsi yapılmak üzere Bingöl K-adın D-oğum ve Ço-cuk H-astalıkları H-astanesi mo-rguna götürüldü.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu