Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

MÜGE ANLI YAYINDA ”TORUNUM” DEDİ SOSYAL MEDYADA YER YERİNDEN OYNADI!

ATV’nin en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bugünkü canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Anlı’nın konuşma arasında “Ona bakarsanız ben torunuma da k-ızıyorum” demesi sosyal medyada o-lay oldu.


K-ayıp ve c*n-ayetlerin araştırıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı, annesinden 3 aylıkken ayrılan Ceylan Öztürk’ün annesini bulmak için harekete geçti. Ceylan Öztürk hiç görmediği annesinin bulunması için y-aşadıklarını anlatırken, Anlı’nın “Ben de torunuma aynı şekilde davranıyorum, bu programdayken onu çok özlüyorum” sözleriyle ekran başındaki izleyicileri ş-aşırttı. Anlı’nın ” Torunum” diyerek bahsettiği ise köpeği Lokum çıktı.


“BEN DE TORUNUMU ÖZLÜYORUM”

12 yıldır sürdürdüğü programı büyük başarılar elde eden, birçok k-ayıp ve c*n-ayet v-akalarını çözen ünlü sunucu, özel hayatını magazin dünyasından uzak tutmaya gayret gösteriyor. Hayatı sevenleri tarafından merak edilen Anlı’nın programda “Ben torunuma da k-ızıyorum. Yağmurda dışarıya çıkma diye. Şimdi sorsan üveyim diye değil ama hasta olmasını istemiyorum. Üvey anneanne diye değil yani. Bu programda da onu nasıl özlüyorum bir bilseniz. Sürekli fotoğraflarına bakıyorum” sözleriyle ş-aşırttı.

TAKİPÇİLERİ MERAK ETTİ

Yaptığı açıklamayla gündeme gelen Müge Anlı’nın torunu merak konusu oldu. Çoğu takipçi ünlü sunucunun ikinci kez evlilik yaptığını zannedip programın sosyal medya hesabını mesaj yağmuruna tuttu.


MÜGE ANLI’NIN TORUNU KÖPEĞİ ÇIKTI

Takipçilerin Anlı’nın bahsettiği torunu en büyük sevgi kaynaklarından biri de pekinez cinsi Lokum isimli köpeği olduğunu söyledi.

MÜGE ANLI KİMDİR?

2008 yılından beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı, 19 Aralık 1973’te İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk bölümünde yüksek lisans yaptı.

Bir k-ız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ’dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.


ATV ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını h-ayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve f-aili m-eçhul c*n-ayetleri konu olarak ele aldı. Birçok c*n-ayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

MÜGE ANLI ESKİ EŞİ KİMDİR?

Müge Anlı bir kere e-vlenmiştir. O da 1993 yılında hayatını birleştirdiği 2008 yılında ayrıldığı Burhan Akdağ’dır. Burhan Akdağ da Müge Anlı gibi gazetecidir. Burhan Akdağ 3 kere e-vlenmiştir. Bu e-vliliklerin ikisi Müge Anlı ile olmuştur. Müge Anlı ile eşi o-laylı bir şekilde b-oşanmışlardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu