GENEL

Müge Anlı: Hayatımın en zor programı..

Yaklaşık bir aydır kendisinden h-aber alınamayan Abdullah Gazi’yle ilgili Müge Anlı’nın programında ş-o-k bir i-tiraf geldi. Gazi’nin büyük kızı tarafından ö-l-d*rüldüğü ortaya çıktı.


Müge Anlı, “ha-yatımın en z-or programı” dedi ve c*n-ayetle ilgili ç-arpıcı gerçekleri şu sözlerle anlattı: “Yayından s-onra Kıymet hanım ‘sizinle görüşmek istiyorum’ dedi. Görüştük ve hiç beklenmedik bir şey ortaya çıktı. Kıymet hanım ve geldiği günden beri yanında bulunan büyük kızı benimle konuşurken; ortaya çıktı ki Abdullah Gazi’yi 18 Ocak gecesi büyük kızı ö-l-d*rmüş…


Hayatının en z-or programı, en çok etkileyen konu neydi diye s-orarlardı. Artık onun cevabı var. Güzeller güzeli bir kız çocuğu üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Gerçekten çok güzel. 18 Ocak gecesi bir yere kadar anlatılanlar doğru. Eve a-lkollü şekilde geliyor baba, annesine senedi imzalatmak istiyor.

Ve genç kızın anlattığına göre; annesinin ö-l-d*rüleceğini düşünen genç kız o s*lahla babasını ö-l-d*rüyor istemeden de olsa…


Kendi aralarında anlaşıyorlar. Evin yakınında bir ocak var, onu oraya atıyorlar. Ve c*setten de bu şekilde kurtuluyorlar. Evde 15 yaşında bir kız çocuğu daha var. Diyorlar ki “Eğer her şey ortaya çıkarsa annem üstlenecek. Dün Kıymet hanım yayından s-onra konuşacağım dediğinde 14 yaşındaki çocuğun da i-fadesi alınıyor. Çocuk, anlaştıkları gibi annesinin ö-l-d*rdüklerini i-fade ediyor.

Ama aslında olayı iç yüzünde kızını korumaya çalışan bir anne var. Kız her şeyin i-fadelerde ortaya çıkacağını düşündü.”


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı