HABER

MasterChefin Efsane Jürisinden

M-astır-Chef Ya-rışmasının E-fsane J-ürisinden A-cı Haber


Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran MasterChef yarışmasının efsane jürisinden gelen acı haber duyanları ya-s-a bo-ğdu.


Acı haberi açıklayan ailesi ünlü şefin hayatını kaybettiğini duyurdu. Haberi alanlar hastaneye ve evine akın etti.Ünlü şefin hayatını neden kaybettiği açıklanmazken gözler doktorlarına çevrildi.

Son dakika… MasterChef’in ünlü jürisi hayatını kaybetti! İngiltere’deki MasterChef programında da jüri üyeliği yapan 59 yaşındaki ünlü şef Gary Rhodes, Dubai’de yaşamını yitirdi.


30 yılı aşkın süreyi aşan başarılı kariyeriyle dikkat şeken dünyaca ü-nlü şef, Masterchef’in yanı sıra Hell’s Kitchen ve Rhodes Around Britain programlarıyla ekranlarda yer almıştı. Gary Rhodes’un ailesi ü-zücü haberi sosyal medyadan duyurdu. Açıklamada “Rhodes ailesi harika bir eş, baba ve kardeş olan Gary Rhodes’un ve-fatını -üz-üntüyle duyuruyor.” denildi. Şef Gary Rhodes’un ö-lüm ne-deni açıklanmadı. Rhodes’un ö-lümüne dek çalışmayı sürdürdüğü bildirildi.

Dubai’ye 2007 yılında yerleşen şefin, burada Rhodes 2010 ve Rhodes W1 adında iki restoran sahibi olduğu öğrenildi. Gary Rhodes, dünya çapında sahip olduğu dört restoranın başaşçılığını üstleniyordu, bu restoranlardan ikisi Dubai’deydi.

Dubai’deki restoranlar, ünlü şefin ö-lümünden büyük üzüntü d-uyduklarını dile getiren açıklamalar yaptı. Rhodes, “Tam bir efsane” olarak nitelendirildi. (Milliyet)


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu