HABER

MASTERCHEF GÜZİDE 7 MİLYON TL’LİK SARAYDA YAŞIYORMUŞ

Değeri 7 milyon TL olan evde yaşayan MasterChef Güzide mutlu bir aile hayatı yaşıyor. Evli ve 3 çocuk annesi Mertcan, İstanbulda saray yavrusunda yaşıyor. Güzide Mertcan evinin fotoğraflarını sık sık Instagram sayfasında ta-kipçileri ile paylaşıyor. Güzide Mertcan’ın evinin değeri 7 milyon TL. Sosyal medyada bu haber yayılınca MasterChef Güzide çok konuşulanlar arasına girdi.


‘Artık kendimi mutlu etme zamanı’ Güzide Mertcan, MasterChef’e katılmasını şu sözlerle açıklıyor;Artık 30’lu yaşlarıma geldim çocuklarımı büyüttüm kendimi mutlu etme zamanım geldi diye düşünüyorum. Bu yüzden MasterChefe katıldım.Masterchef Türkiye büyük finaline sadece haftalar kala yarışmanın favori isimlerinden biri olan Güzide Mertcan’ı yakından tanıyalım.


Özellikle yaptığı tatlılardaki mahareti ile şeflerin gönlünü kazanan Güzide Mertcan büyük finale adını yazmadırmayı hedefleyen başarılı isimlerden biri.Asıl mesleği es-tetisyenlik olan Güzide Mertcan yarışmaya İstanbul’dan katıldı. Eğitimini Manisa ve İzmir’de tamamlayan Masterchef Güzide bu arada boş kalan zamanlarında ablasıyla birlikte tekstil işleriyle uğraştı.

Daha sonra Mustafa Mertcan ile evlenen Güzide 3 çocuk sahibi olunca iş hayatına biraz ara verdi. Daha sonra es-tetisyen olmaya karar veren Masterchef Güzide bu alanda çeşitli eğitimler aldı ve yeni mesleğini seçti. Güzide Mertcan’ın yemek yapmaya olan aşkı hiç bitmedi.


Özellikle çocukları için yaptığı birbirinden lezzetli yemekleri instagram hesabında paylaşan Güzide Mertcan kısa sürede ta-kipçisi sayısını arttırdı. Yarışmaya ilk katıldığında 21 bin ta-kipçisi olan Güzide’nin Masterchef Türkiye sonrası ta-kipçisi sayısı hatrı sayılır şekilde arttı.

Güzide’nin şu an aktif 205 bin ta-kipçisi var. Yarışma dışında anne ve iyi bir eş olan Güzide Mertcan, Mustafa Mertcan ile evli. Eşi DOF Robotic ismindeki şirketin sahibi.Mustafa Mertcan’ın şirkeri İstanbul Esenyurt’ta bulunuyor. Güzide Mertcan’ın birbirinden tatlı 3 tane çocuğu var.

Çocukları ile sık sık zaman geçiren, gezmeyi seven Güzide o anlarını ta-kipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzide Mertcan 2 Nisan 1988 İzmir doğumlu. Celal Bayar Üniversitesi mezunu.Evlenip İstanbul’a taşındıktan bir süre sonra ablasıyla ortak bir tekstil firması kurdu. Abiye ve günlük giyim kıyafetleri hazırlıyor.Çocuklarından dolayı aktif olarak çalışma hayatında fazla bulunmadı.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı