Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

KORONAYDI KAYNAR SU DÖKÜLDÜ

K-orona-vir-üse ya-kalanan Gonca Vuslateri’nin ü-stüne k-aynar su döküldü: Çı-ğlıklarım İstanbul’u ayağa kaldırdı


Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, ko-ronavirüse y-akalandı. Te-davisine hastanede devam edilen oyuncu, rahat nefes alabilmek için sıcak suyun içine kekik yağı dökünce talihsiz bir kaza ya-şadı. Belinden aşağı kaynar su dökülen oyuncu, sosyal medya hesabından y-aptığı a-çıklamada


“Çı-lıklarımla İstanbul’u ayağa kaldırdım” dedi.Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren Gonca Vuslateri, ta-lihsiz günler yaşıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ko-ronav-irüse ya-kalandığını duyuran Vu-slateri, üst üste yaşadığı k-ötü o-layları da anlattı.

“K-ÖK H-ÜCRE TE-DAVİSİYLE İ-YİLEŞECEĞİM”

T-edavisine hastanede devam edilen oyuncu, hasta yatağından bir fotoğraf paylaşarak şunları anlattı: “Ko-vid 3. gün. Dün burnumu biraz a-çsın diye içine ke-kik yağı döktüğüm bir ten-cere k-aynar s-uyu belimden aşağı foş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım. Çı-ğlıklarımla. K-ök hü-cre te-davisiyle kısa zamanda sa-ğlığıma kavuşacağım.


K-ovid daha iyi. ‘Abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım’ gibi davranıyor dünden beri. Benimle ilgilenen s-ağlık pe-rsonelini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek… Neler neler geçmedi ki? Cihangir’im… Köpeklerim, sokak kedilerim size emanet bir kaç gün…”

K-oronavirüse y-akalanan Gonca Vuslateri’nin ü-stüne kaynar su döküldü:

Ç-ığlıklarım İstanbul’u ayağa kaldırdı..Vuslateri’nin pa-ylaşımına Bengü, Sibel Arna, Hayko Cepkin, Emre Altuğ, Funda Arar, Ece Yörenç, Murat Dalkılıç, Defne Samyeli ve Demet Şener gibi birçok ünlü isimden geçmiş olsun yorumları yağdı.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu