Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

KADIRGALI SEDA SAYAN

Ünlü sanatçı Seda Sayan üzücü haberi gözyaşları içinde duyurdu. Ünlü isim tüm çekimlerini iptal ettiğini açıkladı.


Seda Sayanın verdiği üzücü haber üzerine başta ailesi olmak üzere tüm sanat dünyası olay yerine akın etti.


Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi’nde yaşayan şarkıcı Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız bugün akşam saatlerinde alışveriş için evinden çıkarak elektrikli motosikleti ile bir markete gitti. Alışverişini tamamlayan Yıldız motosikleti ile eve dönerken arkadan gelen bir otomobilin ç-arpması sonucu a-ğır ya-ralandı.

Yıldız vatandaşların çağırdığı a-mbulans ile Milas Devlet Hastanesi’ne k-aldırıldı. Kafa t-ravması geçirdiği tespit edilen Yıldız’ın ambulans ile Bodrum’daki özel bir hastaneye sevk edilmesinin beklendiği belirtildi.


“DURUMUNUN A-ĞIR O-LDUĞUNU ÖĞRENDİK”

Ören’de yaşayan Yıldız’ın arkadaşlarından Celal Altınay SÖZCÜ’ye yaptığı açıklamada “Coşkun abi akşamüstü markete geldi, alışverişini yapıp dönerken kullandığı elektrikli motosiklete, termik santralde çalışan bir kadın sürücünün otomobili ile çarpması sonucu ağır y-aralandı. Milas’a hastaneye k-aldırıldı. Durumunun ağır olduğunu öğrendik.” dedi.

Jandarmanın otomobil sürücüsünü gözaltına alarak Ören Jandarma Karakolu’na götürdüğü öğrenildi. Seda Sayan’ın ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile birlikte iki yıl önce Ören’de bir villa ve restoran alarak işletmeye başladığı biliniyor.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu