HABER

İKİ AİLE BİRBİRİNE

Müge Anlı’ya çıkan anneden canlı yayına da/mga vu/ran sözler: Kızıım büyülü sucuğu yiyip ka/çtı.


İzmir’de yaşayan 16 yaşındaki Sinem, 20 yaşındaki kuzeni ile ortadan ka/yboldu. Müge Anlı’nın programına ba/şvuran Sinem’in ailesi “Kızım, kuzeni Eren’in getirdiği bü/yülü sucuğu yedikten sonra ona aşık oldu” diyerek herkesi şa/şkına çe/virdi..


Şa/şkına dönen Anlı ise “O sucuktan Brad Pitt’e de yedirelim o zaman” diyerek e/spri yaptı. ATV ekranlarında Müge Anlı’nın sunumuyla ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Se/rt programında i/lginç bir konu i/şlenmeye başlandı.

Annesi ve kardeşleriyle İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde yaşayan Sinem Asrak 25 Mayıs günü ortadan ka/yboldu. İ/ddialara göre; 16 yaşındaki Sinem Asr*ak, 20 yaşındaki kuzeniyle ka/yıplara ka/rıştı.


İKİ AİLE KARŞI KARŞIYA GELDİ

İki gencin ailesi ise canlı yayında karşı karşıya geldi. Ka/yıp kuzenlerin aileleri canlı yayında birbirleriyle ka/pıştı. Ka/çırılan kızları için programa başvuran aile, yeğeninin getirdiği bü/yülü sucuğu yedikten sonra kızının teyzesinin oğluna aşık olduğunu id/dia etti. Genç adamın ailesi ise ikilinin nerede olduklarını bilmediklerini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu