Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

HERDERDE DEVA

De/rtlere De/va: 40 Y/a/ş Üstü Her Ka/dın Günde 2 Ba/rdak İ/çmeli


Ka/rın ş/işliğinden ga/z problemine, ko/lesterol ve ka/lp has/talıklarına kadar tam bir koruyucu koruyucu ne/fer! Ce/viz su/yunun fa/ydaları Bolca vi/itamin, O/m/ega-3 ve yağlı as7itler içeren cevizin tüm faydalarına hemen hemen herkes a/şina… Uzmanların sı/kça dillendirdiği gibi her gün bir avuç ceviz yemek, sağlıklı bir ka/lp, be/yin ve kilo ko/ntrolü için ne/redeyse şart. Özellikle ha/milelerde, be/bek gelişimi süresince de önerilen ce/viz, be/beğin be/yin ge/lişimine katkı sağlamakta.


Be/yin gelişiminin yanı sıra, be/beğin ileri zamanlarında ka/rşılaşabileceği a/lerjileri va/kalarına ka/rşı da tam bir ko/rucu çe/per o/luşturuyor.

Ce/viz su/yunun faydalarından bahsetmek istiyoruz sizlere.

  • Tokluk süresini uzatır, yap ya/kıcı özelliği sayesinde ki/lo vermeyi hızlandırır. Düzenli olarak içilen ceviz suyu yo/rgunluk ve ha/lsizliği yok eder.
  • 40 yaş üstü e/rkeklerin p/rostat pr/oblemlerini ortadan kaldırır. Ha/milelik boyunca tüketilen ceviz suyu, kilo alımını da ya/vaşlatır. Ka/raciğer sorunlarıyla da sa/vaşır. Ka/raciğeri güçlendirerek olası sı/kıntıları ortadan kaldırır.
  • Ti/roid ve ko/lesterol ha/stalarına da tavsiye edilir. Ba/ğırsak problemlerinde son derece etkilidir. Ga/z sorunu yaşayanlar dü/zenli olarak i/çmeye devam ederse bu so/run ortadan kalkacaktır.

Ce/viz suyu nasıl hazırlanır?

40 Y/a/ş Ü/s/tü Her Ka/dın Günde 2 Bardak İçmeli Ka/rın şi/şliğinden ga/z pro/blemine, ko/lesterol ve kalp ha/stalıklarına kadar tam bir ko/ruyucu ko7ruyucu ne/fer!


Ceviz suyu için ihtiyacınız olan malzemeler:

1-2 ceviz ve 1 su bardağı su

Yapılışı:

  • Ceviz içlerini çıkarın 1 bardak suyun içine atın.
  • Ceviz suyunu 1 gece bekletin.
  • Sabah aç karna kahvaltıdan 30 dakika önce hazırladığınız ceviz suyunu için.
  • Ceviz suyunu içtikten sonra cevizleri yemeyi ihmal etmeyin.

Ceviz suyunun faydaları Bolca viitamin, Omega-3 ve yağlı a/sitler içeren cevizin tüm faydalarına hemen hemen herkes a/şina… Uzmanların sı7kça dillendirdiği gibi her gün bir avuç ceviz yemek, sağlıklı bir kalp, beyin ve kilo kontrolü için neredeyse şart.


Özellikle ha/milelerde, be/bek gelişimi süresince de önerilen ce/viz, be/beğin be/yin gelişimine katkı sağlamakta. Be/yin gelişiminin yanı sıra, be7beğin ileri zamanlarında karşılaşabileceği a/lerjileri va/kalarına karşı da tam bir ko/rucu çe/per oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu