GENEL

Hayranları İsyanda! Sevilen Dizi Final Yapıyor!

Hayranları isyanda! Sevilen dizi final yapıyor Hayranları ş-okta! Sevilen dizi final yapıyor. Süreç Film tarafından hazırlanan ve reytinglerde ilk günden beri üst sıralarda olan Yeni Gelin için final kararı alındı. Peki Yeni gelin neden final yapıyor? Süreç Film ve Show TV 5 Kasım Pazartesi akşamı bir araya geldi ve sevilen dizileri Yeni Gelin için final yapma kararı aldı.


Süreç Film imzalı Yeni Gelin dizisi düşük reytingler nedeniyle değil biten ve verimli şekilde devam etmeyen senaryosu nedeniyle ekranlara veda edecekmiş. Yeni Gelin dizisi bu durumda 24 kasım cumartesi günü 63. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Show TV’nin bu sezon en çok reyting alan ikinci dizisi olan Yeni Gelin dizisi 3 Kasım’da ekranlara gelen bölümü ile yaklaşık 5 milyon izleyici tarafından izlendi; Yeni Gelin dizisinin 61. bölüm fragmanı 2 milyona yakın izlendi ama fragmandaki izleyici yorumları bile artık Yeni Gelin dizisi için karamsardı. Yeni Gelin dizisi ne yazık ki senaryo anlamında kendini tekrar etmeye başlamıştı. Kulis bilgilerinde Yeni Gelin dizisinin final yapmasının en önemli nedeni olarak da başrollerinde Berkay Hardal, Oya Başar Didem Balçın’ın yer aldığı Meleklerin Aşkı dizisi gösteriliyor. Meleklerin Aşkı dizisinin Yeni Gelin dizisi yerine 2018-2019 yeni sezonunda


Show TV ekranlarında olması bekleniyor. Yeni Gelin dizisinin final yapacağı haberlerin doğrulayan bilgilerden bir tanesi de Yeni Gelin dizisinde yer alan oyuncuların bir bir yeni projelerde isminin geçmesi. Özellikle Yeni Gelin dizisine iyi bir hareket getiren Toygan Avanoğlu’nun Meleklerin Aşkı isimli dizi ile anlaşma sağlaması da Yeni Gelin severler için k-orkutucu denebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı