Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GENEL

HALİ SEVENLERİNİ KAHRETTİ

Türk müziğinin efsane isimlerinin başında gelen Hakan Taşıyan’ın o-rgan na-kli beklediği ortaya çıktı. Sanatçının son görüntüsü ise sevenlerini ko-rkuttu.


Arabesk müziğinin duayeni Hakan Taşıyan sağlık sorunları yaşıyor. Ayağındaki ağrılar yüzünden tedavi görmeye başlayan Taşıyan’ın hastalığı, karaciğer ve böbrek rahatsızlığına kadar ilerledi.


“HAKAN TAŞIYAN Ö-LÜM DÖŞEĞİNDE”

Erol Köse, Uçankuş ekranlarında yayınlanan Hayatın İçinden programında gündeme getirilen konu için “A-lkol bütün kötülüklerin anasıdır. Artık o konulara girmenin anlamı yok. O veya bu sebeple Hakan Taşıyan çoklu o-rgan yetmezliği yaşıyor. Durumu hafifletmeye gerek yok.

Hakan Taşıyan ö-lüm döşeğinde. Çok gururlu bir insan. Kimselere derdini açmak istemiyor. Buradan devlet yetkililerimize, hayırsever izleyicilerimize sesleniyorum. Bu değerli sanatçıyı göz göre göre kaybetmeyelim. Kendisi Ankara’da yaşıyor. Uygun bir donör aranıyor… Çok acil böbrek ve karaciğer nakli yapılması gerekiyor” dedi.


“BÖBREK VE KARACİĞER NAKLİ OLMASI LAZIM”

Kanalın evine konuk olduğu Hakan Taşıyan, konuşmakta dahi güçlük çekti. Taşıyan’ın arkadaşı Hakan Yılmaz ise “O-rgan nakil ameliyatı her hastanede gerçekleşmiyor, böbrek ve karaciğer nakli için hem maddi hem manevi desteğe ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu