Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GENEL

HAKAN HATİPOGLU DUYURDU

TÜ/RKİYE YA/STA: Ko/ronaya Ya/kalanmıştı VE/FAT ETTİĞİ A/ÇIKLANDI!


Var mısın Yok musun yarışması sonrası Survior yarışmasıyla da gönüllerde taht kuran Hakan Hatipoğlu a/cı ha/beri gö/zyaşlarıyla duyurdu.


Dünyada ve Türkiye’de milyonlarca insanın hayatını kaybetmesine sebep olan Ko/ronavi/rüs sa/lgını Hatipoğlu ailesini de a/cıya bo/ğdu.

A/cı ha/beri Instagram hesabından duyuran Ha/tipoğlu, “O beni e/vlat gibi s/evdi ben onu babam gibi. Çok ü/zgünüm” i/fadelerini kullandı.


Yaşadığı büyük ü/züntüyü I/nstagram hesabından ta/kipçileriyle pa/ylaşan Hatipoğlu, “93 yaşındaki canım dedem, pamuk dedem ani bir şekilde Co/vid-19’a ye/nik dü/ştü.

Bende emeği çoktur. Dede torun olmanın ötesinde farklı bir i/lişkimiz vardı. Sevginin her şeyi çö/zebileceğini ben ondan öğrendim. O beni evlat gibi sevdi ben onu babam gibi. Belki de o yüzden Lila’ya hep senin bana baktığın gözlerle bakıyorum dedem. Seni çok seviyorum. Çok ö/zleyeceğiz seni. Me/kanın ce/nnet olsun ca/nım benim. Çok üzgünüm” dedi.

Ünlü ismin pa/ylaşımına Hakan Peker, Çiğdem Tunç, Uğurkan Erez, Gurur Aydoğan gibi ünlü kişilerden ba/şsağlığı yo/rumları yağdı.


Survivor’da iz bırakan eski ya/rışmacılar Adem Kılıççı, Çağan Atakan Arslan, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere ve Ogeday Girişken 4 gü/nlüğüne adaya gelerek yeni yarışmacılar ile karşı karşıya geldi.

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

İsmini ilk kez ‘Var Mısın, Yok musun’ ile duyuran Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979’da Çanakkale’de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer alan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2010 sezonunda ve Survivor All Star’da öne çıkan isimlerden biriydi.

GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?

1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Hatipoğlu, üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Reklamcılık bölümünde tamamladı. Televizyon dünyasına Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Var Mısın Yok Musun? adlı yarışma programına katılarak atılan Gizem Hatipoğlu, buradan 130 bin TL’lik ödül kazandı.

SURVİVOR’A DA KATILDI

Var Mısın Yok Musun yarışma programıyla geniş kitleler tarafından tanınırlık sağlayan Gizem Hatipoğlu, bu yarışmanın ardından Survivor yarışmasında yer aldı. 2011 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan Star Life adlı magazin programında sunuculuk yapan Hatipoğlu, 2016 tarihinde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi isimli programın da sunuculuğunu yapmıştır.Anne Olan Gizem Hatipoğlu Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

KI/ZLARININ ADI “LİLA” OLDU

Gizem Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde aynı yarışmadan tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlenmiştir. Hatipoğlu çi/ftinin Lila adında bir kızı vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu