Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

Erbil Yeniden Hastaneye

Mehmet Ali Erbil Yeniden Hastaneye Yattı


Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, hastaneye kaldırıldı. Erbil’in yakın dostu Ercan Avşar, ünlü şovmen ile yaptığı görüntülü konuşmadan paylaşım yaptı.


Mehmet Ali Erbil’in evinin banyosunda yaralanmasının ardından kaçış sendromu hastalığı nüksetmişti.234 gün boyunca yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, daha sonra ise kök hücre tedavisi görmeye başlamıştı.

Tedavisi devam eden Mehmet ali Erbil’in kontrollerini aksatmadan devam ediyor. Snob Magazin’de yer alan habere göre; fizik tedavisi devam eden Erbil’in her ayın bir günü rutin kontrollerini gerçekleştirmek için hastanede kaldığı ortaya çıktı.


Ercan Avşar ise bugün Maslak’taki özel bir hastane tedavi gören Mehmet Ali Erbil ile yaptığı görüntülü konuşmadan ekran görüntüsü yayınlayarak şovmenin son durumu hakkında bilgi aldı.

Salgın sürecini evinde geçiren Mehmet Ali Erbil, verdiği bir röportajda şunları söylemişti: ‘Aylardır görmediğim çocuklarım ve torunumu çok özledim. Onlara bir kez sarılsam başka bir şey istemiyorum’,,

‘Haftada iki gün ilaç yüklemesi yapılıyor. Bu işlem 24 saatten fazla sürüyor. Bu süreç beni çok yoruyor. Evde fizik tedavi yapıyoruz. Günlerim çok yorucu geçiyor’


‘Ayrıca çok garip ama en fazla iş teklifini sesimin bile çıkmadığı hastalık döneminde aldım. Keşke hiç servetim olmasaydı da sağlığım olsaydı. Bu süreçte sevenlerim beni hiç yalnız bırakmadı’

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu