HABER

DÜĞÜN GÜNÜ

Ge-lin en mutlu gü/nünde anne a-cısı ile sa-rsıldı


Samsun’da ge-lin düğün salonuna gitmek üzere evden çıktığı sırada annesi ka-lp k-rizi geçirerek ha-yatını k-aybetti. Düğün salonu yerine h-astaneye k-oşan gelin, en mutlu gününde anne a-c-ısı yaşadı. Samsun’un İlkadım ilçesinde meydana gelen olayda Karabük’te görevli he-mşire Kübra Sepetci ile Kütahya’da görevli he-mşire Hasan Tunç dü-ğün töreni için Samsun’a geldi.


Dü-ğün hazırlıklarının tamamlanması ile birlikte gelin baba evinden düğün salonuna çıkış yapacağı sırada annesi k-alp k-rizi geçirdi. O-lay sonrası hemen sağlık ekiplerine bilgi verildi. Kız tarafının evine giden sağlık ekipleri kalbi duran Beyhan Sepetci’ye kalp ma-sajı yapıp m-üdahale ederek ha-staneye kaldırdı.

EN MUTLU GÜNÜNDE A-CI YAŞADILAR

Ge-lin ve d-amak d-üğün salonu yerine soluğu hastanenin a-cil servisinde aldı. Beyhan Se-petci yapılan mü-dahalelere rağmen ha-stanenin a-cil se-rvisinde ha-yatını ka-ybetti. Gelin ve damat en mutlu günlerinde büyük a-cı yaşadılar. Beyhan Sepetci’nin c-enazesi bugün Reşadiye Camii’nde kılınan ce-naze na-mazının a-rdından Derecik Me-zarlığında to-prağa verildi.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu