HABER

DOKUZ YILLIK EVLİLİK

Oyuncu Emine Ün, 2012 yılında evlendiği Tolga Karakaş ile bo-şanma kararı aldı. Ün, konuyla ilgili, “Tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek, beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı a-yırmanın doğru olduğuna karar verdik” şeklinde konuştu


“K-ızıma çok dü-şkünüm”

Emine Ün-Tolga Karakaş çi-ftinden a-yrılık ha-beri geldi. İkili, 9 yıllık e-vliliklerini sonlandırmaya hazırlanıyor. 43 yaşındaki Ün, eşi ile bo-şanma kararı aldıklarını so-syal me-dya hesabından ya-tığı açıklamayla duyurdu.


“DU-ALARIMIZ HER ZAMAN BİRDİR”

Ünlü oyuncu, “Her şey insanlar için… E-şim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek, beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı a-y-ırmanın doğru olduğuna karar verdik. Bu dünyada ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir” ifadelerini kullandı.

“EN GÜZEL YILLAR SENİN OLSUN”

Ün, 8 Ocak’ta e-şinin doğum gününü, “En güzel yıllar, en güzel yaşlar sağlıkla ve gönlünün dilediği gibi senin olsun inşallah aşkım benim. Hep, hep mutluluklarla yaşa. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun” sözleriyle kutlamıştı.


“ALLAH’IM NİCELERİNİ NASİP ETSİN” DEMİŞTİ

Ün, 8. e-vlilik yıl dönümlerinde ise, “Aşkla geçen 8 sene… Allah’ım nicelerini nasip etsin inşallah. Seni çok seviyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncu Emine Ün, ilk e-vliliğini 2004 yılında meslektaşı Emre Kınay ile yapmıştı. Çi-ftin bu e-vlilikten Duru isminde kı-zları dünyaya gelmişti. İkili, 30 Mart 2009 tarihinde bo-şanmıştı.Ün, şimdilerde 17 y-aşında olan kı-zı Duru ile p-ozlarını sı-k sı-k so-syal m-edya hesabından t-ak-ipçileriyle paylaşıyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu