Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

BU HAFTA ÇOK SAYIDA KAYB VAR

Geçtiğimiz haftadan beri farklı illerde sahte iç-ki nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı ise 44 E YUSEKLDİ. İstanbul’da sahte i-çki nedeniyle hayatını kayb-edenlerin sayısı 7’ye, ülke genelinde ise 44’e yükseldi


Son dakika! İstanbul’da sahte i-çki nedeniyle h-ayatını kaybedenlerin sayısı 7’ye yükseldi. Geçtiğimiz haftadan beri farklı illerde sahte içki ned-eniyle hayatını k-aybedenlerin sayısı ise 44 oldu.


Geçen cuma günü Kırıkkale’de başlayan sahte iç-ki fa-ciasında kayıplar hızla artıyor. İzmir’de 18 kişi, Kırıkkale’de 7 kişi hayatını kaybederken, İstanbul’da sahte içkiden ö-lenlerin sayısı 7’ye yükseldi. Dün de Mersin’de 5, Muğla’da 2, Aydın’da 2 kişi ha-yatını kaybetmişti. Bugün sabah saatlerinde ise Trabzon’da bir şahıs aynı sebepten dolayı yaşamını yitirdi. Son olarak Zonguldak’ta da bir kişi sahte i-çki nedeniyle hayatını kaybetti. Böylece son bir haftada 8 ilde sahte i-ç-kiden ö-lenlerin sayısı 44’e yükseldi. Çoğu yoğun bakım olmak üzere yaklaşık 50 kişinin tedavisi ise sürüyor.

6 KİŞİ G-ÖZALTINDA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sahte i-çki satışı yapan şüphelileri yakalamak için yürüttüğü çalışmanın sürdüğü bildirildi. Dün kentte düzenlenen o-perasyonlarda 6 kişi gö-zaltına alınmıştı.


6 TON ME-TİL A-LKOL ELE GEÇİRİLMİŞTİ

İstanbul’da sahte içki için kullanılan 6 ton m-etil al-kol Avcılar’da bir depoda bulunmuştu.

CHP, ARAŞTIRILMASI İÇİN ÖNERGE VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, TBMM’ye ‘a-lkol kaçakçılığının boyutunu araştırmak ve sah-te i-çki ö-lümleri engellemek’ amacıyla araştırma önergesi verdi. TBMM’ye sunulan araştırma önergesinde “al-kolden alı-nan yüksek verginin evde ve merdiven altı atölyelerde a-lkollü içki üretimine yönlendirdiği” vurgusu yapıldı.

ÇOK


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu