Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

BİR YILDIR İŞSİZDİ

Pa*ndemi ya-sakları kapsamında mekanların kapalı olması nedeniyle 1 yıldır işsiz olan İzmirli müzisyen Mert El, geçim sıkıntısı n-edeniyle i-ntihar e-tti.


Yürek ya-kan ha-ber… 1 yıldır işsiz olan m-üzisyen ca-nına kı-ydı!

İzmir’de çeşitli mekanlarda pe-rküsyon çalarak geçimini sağlayan genç müzisyen Mehmet Mert El, geçim sıkıntısı nedeniyle i-ntihar etti. Mert El’in pandemi yasakları ne-eniyle mekanlar kapalı olduğu için 1 yıldıır işsiz olduğu belirtildi.


İ-tiharı duyuran Kafe – Bar çalışanları Dayanışması, Twitter hesabından “İzmir’de bir müzisyen arkadaşımız geçinemediği için i-ntihar etti. P-erküsyon ça-larak geçinen Mehmet Mert El, mekanlar kapalı olduğu için bir yıldır işsizdi. Aylardır mekanların açılması ve işsiz kalanlara destek verin çağrımızı duymayan yöneticiler, i-ntiharların so-rumlusudur” mesajı yayınladı.

İzmir Müzisyenler Derneği de El’in ardından “Sevgili yol arkadaşımız, dostumuz, canımız, üyemiz, perküsyon çalarak geçimini sağlayan müzisyen Mehmet Mert El , bugün 17.30 sularında maalesef c-anına kı-ydı…


Yaşamını dönüştürmek, değiştirmek, daha iyi bir insan olmak için çaba harcayan, kendisiyle uğraşan, da-yanışmacı ve paylaşımcı, özverili ve fedakar, emekçi bir dostumuzdu. İzmir Müzisyenler Derneği’nin toplumsal dayanışma etkinliklerine gönüllü gelirdi, yoksul insanlar, mülteciler, çocuklar, depremzedeler için yürüttüğümüz yardımlaşma faaliyetlerinde eşya taşır, dağıtımlara yardım eder, gönlünden ve yüreğinden verirdi. Bizim için çok büyük bir kayıp. Çok üzgünüz” açıklaması yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu