Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

BENİMLE EVLİYKEN BAŞKASIYLA

Şarkıcı Berdan Mardini, katıldığı programda bo/şandığı e/şi Fatoş Yelliler’in kendisiyle e/vli olduğu dönemde sa/hte bir kimlikle başka biriyle e/vlendiğini söyledi. Mardini, “Bunları anlatacak yü/züm olmadığı için söylemedim ama her şeyin belgesi var” dedi./


Berdan Mardini: Eşim benimle evliyken başkasıyla da nikah kıymış

Ünlü türkücü Berdan Mardini, 2 çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile tek celsede boşandı. Ayrıldıktan sonra eşi tarafından aldatıldığını öğrenen Mardini konuk olduğu “Söylemezsem Olmaz” programında yaşadıklarını anlattı.


Eşinin yıllarca kendisini aldattığını boşandıktan sonra öğrendiğini söyleyen Mardini, “Ben işe gidince peruk takarak sahte isimle başka insanlarla buluşmuş” dedi.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil ise Fatoş Yelliler’in sahte bir kimlik ile Berdan Mardini ile evliyken başka bir adamla evlendiğini söyledi.


Erkeklerin Yelliler’in başka biriyle evli olduğunu bilmediğini iddia eden Serengil, “Kendini farklı isimlerle tanıtıyor ve sosyal medya hesabından müstehcen fotoğraflarını paylaşıyor. Bu hesaptan insanlarla tanışıyor” dedi.

“BUNLARI ANLATACAK YÜZÜM OLMADIĞI İÇİN SÖYLEMEDİM”

Seren Serengil’in anlattıklarını doğrulayan Berdan Mardini, şu ifadeleri kullandı;

“Bunları anlatacak yüzüm olmadığı için söylemedim ama her şeyin belgesi var. Dava dosyası da gizli değil. Siz zaten bu dosyaya ulaşabiliyorsunuz. Ben bu kadar detay vermek istemiyorum. Ben kıro ve kültürüne bağlı biri olarak görünüyorum ama öyle değilim.


Fikirlerimiz ve namus anlayışımız değişebilir. Benim için bunları göze alan çocuğunu gözden çıkaran bir insan benim için bitmiştir. Bu işin içinde uyanıklık ve üçkağıtçılık var. Çocuklarım ve ailemle çok mutluyum. Ben hiçbir şeyi araştırmadım bu belgelerin hepsi Instagram üzerinden geldi.

“ÇOCUKLARI İKİ OTELE BIRAKMIŞ”

Evlilik cüzdanını falan evde çalışan bir kadın buldu. Fatoş boşandıktan sonra evdeki yardımcıyı arayarak bu evlilik cüzdanının falan içinde olduğu poşeti imha etmesini söylemiş ama kadın da getirip bana verdi. İlaç kullanıp intihar etmeye çalışmış onun görüntüleri var. Çocukları iki otele bırakmış bunun da kamera kayıtları var.

Adli Tıp’ta kadının yasaklı madde kullandığının da ispatı var. Çocukları görüp göremeyeceğine mahkeme karar verecek. Çocukları otel odasına bırakıp aşağıda eğleniyormuş gecede yan odaya geçiyormuş. Ertesi gün başka otelde bırakıyor diğer gün komşuya bırakıp gidiyor. Bana da komşudan fotoğraf atıp sonra başka bir yere geçiyor.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu