Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GENEL

Babasını ortaya çıkan kızın sınıf arkadaşları gözyaşlarına boğuldu

Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesinde evde *ld-ürülüp, c*-sedinin tan-dırda ya-kıldığı iddia edilen Abdullah Gazi A.’yı, dini nikahlı eşi Kıymet A.’nın (42) değil, çiftin kızları Gizem A.’nın *l-dü-rdüğü ortaya çıktı.


Polisteki işlemlerinin ardından Çay Adliyesi’ne sevk edilen Kıymet A. ve kızı Gizem A.’ya, savcılıktaki ifadelerinin ardından Sultandağı ilçesindeki evlerinde tatbikat yaptırıldı. Bu sırada, olay yerine gelen Gizem A.’nın bazı okul arkadaşları ağladı, “Arkadaşımız katil değil” diye bağırdı. Tatbikat sırasında polis ve jandarma ekipleri, yoğun güvenlik önlemi aldı. Evin bulunduğu sokağın yanı sıra çevre sokaklar da yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

KIZI C-*-NAYETİ ÜSTLENDİ


Gizem A., ifadesinde c*-n-ayeti kendisinin işlediğini söyledi. Olayın 18 Ocak’ta yaşandığını belirten Gizem A., “Annem, ‘Senin üniversite sınavın var. Hayatını karartma. O nedenle c*-nay-eti ben üstleneceğim’ dedi. Bu nedenle olayı annem üstlendi. Ancak daha sonra pişman oldum ve gerçeği anlattım” dedi. Babasının eve alkollü geldiğini belirten Gizem A. ifadesinde olayı şöyle anlattı:

“Anneme bir senet imzalatmak istedi. Annem ‘imzalamayacağım’ dedi. Annemi dövmeye başladı ve başına silah dayadı. Sonra ben araya girdim, silah ateş aldı. Kime geldiğini anlayamadım, silah babamın elindeydi. Baktım, babam birden yığıldı, o vurulmuş, sonra *-ldü. Korktuk ve polise gidemedik. Annemle birlikte c*-sed-i aldık.

Kardeşimi de çağırdık. Götürdük evin arkasında. Orada ekmek yaptıkları bir yer var, yaktık. Küçük kardeşime ‘Olay çıktı v-uruldu’ dedim. Ona biz te-mb-ihledik, eğer bir gün ortaya çıkarsa annem yaptı diyelim dedik.’ Annem bize hem annelik, hem babalık yaptı. Anneme bir şey olsun istemedim. Eğer anneme vurmasaydı, dö-vm-eseydi, s–lah zoruyla bir şeyler yaptırmaya çalışmasaydı, böyle olmazdı.”


Kıymet A. ve kızı Gizem A., evde yapılan tatbikatın ardından yeniden Çay Adliyesi’ne getirildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu