Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

AZİMLİ ALİ KALBİNE YENİLDİ

ALMAN SAT 1 Televizyonu’nda yayınlanan ve obezlerin kilo vermesini amaçlayan “Biggest Loser” isimli yarışma programıyla ünlenen Ali Tuncer (40) hayatını kaybetti.


2014’te katıldığı yarışmada 225’ten 105 kiloya düşen Tuncer, programdan sonra sosyal medyada fenomen olmuştu.


Tuncer, hazırladığı diyet yemekler ve fitness dersleri ile takipçilerinin kilo vermelerine yardım ediyordu.Almanya’da düzenlenen The Biggest Loser (En büyük kilo verenler) yarışmasında üne kavuşan Ali Tuncer 40 yaşında Türkiye’de kalp yetmezliğinden öldü.

“The Biggest Loser” yani “en büyük kilo verenler” yarışmasına katılan Ali Tuncer, 90 kilodan fazla vermişti. Türk asıllı Alman Vatandaşı olan Ali Tuncer Pazartesi günü 40 yaşında kalp yetmezliği sonucunda öldü. Ali Tuncer formatı kilo verme olan yarışmaya katılanlardan hayatını kaybeden üçüncü kişi oldu.


Almanya’nın Sinzig kentinde yapılan kilo verme yarışmasını kazanan Ali Tuncer pazartesi günü tatile gittiği Türkiye’de kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti. 2014 yılında kilo verme formatlı yarışmaya katılan Tuncer 250 kilolu olarak katıldığı yarışmada 120 kilo vererek yarışmanın birincisi olmuştu.

Tuncer yarışmadan sonra beslenme ve fitness koçu oldu, çocukların ve gençlerin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için onlara yardımcı oldu ve sonra kendi fitness programını uygulamaya başladı ve bunda da çok başarılı oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu