Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

AYLARDIR UYUTULUYOR

Şubat ayında Uludağ’da vi-rüse y-ak–alanan G-rand Y-zıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı te-dbir a-maçlı ha-staneye ya-tırılmıştı. Aynı ay içerisinde en-tübe edilen Yazıcı 3 aydır h-astanede uy-ut-ulduğu belirtildi.


Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı’nın 3 aydır u-yutulduğu ortaya çıktı!

Bülent Cankurt Günaydın’daki bugünkü yazısında Hayri Yazıcı’nın 90 gündür y-oğun -bakımda olduğunu belirterek iyi h-aberin gelmediğini belirtti.


Ca-nku-rt’un yazısı şu şekilde:

Babacan ta-vırlarıyla 7’den 70’e herkesin çok sevdiği Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı, Şubat başında Uludağ’da C-ovid- 1-9’a y-akalanmıştı.

Başlarda hastalığı hafif seyretse de; e-şi Lale Hanım, k-ızı ve d-amadı Bahar-Ozan Şer ç-ifti, 2014’te bö-brek n-akli olduğu için te-dbir a-maçlı T-aksim’deki özel bir ha-staneye ya-tırmıştı.


Benim gibi herkes, Hayri ağabeyin bir an önce ha-staneden tab-urcu olmasını dilerken, maalesef 16 Şubat’taki doğum gününü yo-ğun ba-kımda geçirdiği, ertesi gün de e-ntübe edildiği ha-beri gelmişti.

Hayri ağabeyin bugün e-ntübe edilişinin tam 90’ıncı günü! Ve maalesef halen gelen iyi bir ha-ber yok…Bilinen en uzun e-ntübe süresi; Ağustos’ta C-ovid- 19’a ya-kalanan ve 3.5 ay süren te-davisinde 64 gün u-y-utulan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Bö-cek’e aitti.

Yani ümit k-esilmedi; en yakın zamanda, Hayri ağabeyden iyi bir haber a-acağımıza inanıyorum.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu