Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

ANNE GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA DİREK SAVCILIĞA KOŞTU

ANNE ÖYLE BİR HALDE YAKALADI Kİ… Soluğu Direk Savcılıkta Aldı…


İstanbul’da 14 yaşındaki k-ı-zın-ın yanında 6 ay boyunca m-ü-s-te-hcen v–id-eolar izleyen baba, e-şi tarafından savcılığa şikayet edildi. Savcılık, şahıs hakkında 22 yıla kadar hapis cezası istedi. İstanbul Şişli’de savcılığa başvuran bir k-a-dın, e-şi-nin 14 yaşındaki öz k-ı-zı-nın yanında m-ü-s-te-h-cen videolar izlediğini iddia etti. Kadın, eşi hakkında suç duyurusunda bulunurken baba hakkında 22 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.


YÜKSEK SESLE M-Ü-S-TE-HC–EN VİDEOLAR İZLEDİ

Sabah gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre; yıllardır e-v-li olan S.E. ve N.E. çi-f-tin-in e-vli-liği–nden meydana gelen 14 yaşında bir k-ız ç-o-cu–kları b-ulunuyordu. Anne S.E. bir gün eşinin kız ç-oc-ukla-rının yanında yüksek sesli bir şekilde m-ü-st-ehcen v-id-eo-lar seyrettiğini fark etti. Bu duruma sinirlenen genç k-ad-ın e-ş-ini uyararak bir daha bu tür davranışlarda bulunmaması yönünde uyarıda bulundu.

6 AY BOYUNCA DEVAM ETTİ

Anne S.E’nin uyarılarına rağmen iddiaya göre baba N.E. saplantılı eylemine yaklaşık 6 ay boyunca farklı zaman dilimlerinde sürdürmeye devam etti. Eşinin saplantılı bir şekilde kızının yanında m-ü-ste-hcen videolar izlemesine dayanamayan genç anne savcılığa gelerek kocası hakkında suç duyurusunda bulundu.


ANNE ŞİKAYET ETTİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı annenin şikâyeti üzerine –s—ka-ndal olay hakkında soruşturma başlattı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan genç kadın e-şi-nin kızının yanında mü-ste-h-cen videolar izlediğini iddia etti. Annenin iddiaları üzerine Çocuk İzlem Merkezi’nde ifadesi alınan m-a-ğdur k-ız ç–oc-uğu babasının yanında m-üs-teh-cen içerikli videolar izlediğini söyledi.

22 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda baba N.E’nin suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiğini, anne ve mağdur kızın b-eya-nlarını esas alarak şüpheli hakkında ‘Ço–cuğun C-ns-e-l İ-sts-m-arı’ ve ‘Çocuğun Görebileceği Yerlerde Müs-e-hce-lik’ suçları kapsamında iddianame düzenleyerek 22 yıla kadar hapsini istedi. Şüpheli ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu