Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HABER

2021 DE NELER YAŞANACAK

insanlığın k-anserden kurtulduğu yıl olacak ve dev bir e-jderha dünyayı kontrolü altına alacak.. Sovyetler Birliği’ne ait Kursk denizaltısının ba-tacağından 11 Eylül sa-ldırılarına kadar birçok tarihi o-layı t-ahmin eden Baba Vanga’nın 2021 ke-hanetlerinin bir kısmı k-orkuttu bir kısmı ise sevindirdi.


K-ehanete göre 2021 yılında bir “e-jderha” dünyayı ele geçirecek. E-derhanın Çin kültüründe önemli bir yer tutmasından do-layı, o e-jderhanın Çin olduğu tahmin ediliyor.


Daha önce Donald Trump, Vladimir Putin, Avrupa’da sa-lgın ve Rus nü-kleer denizaltısı ile ilgili yaptığı ke-hanetler ile gündeme gelen Baba Vanga’nın 2021’de ka-nserin son bulmasına yönelik öngörüsü ise yüreklere su serpti. Avrupa ekonomisinde büyük bir düşüş olacak. A-şırı -di-nciler Avrupa’da ki-myasal s-aldırılar düzenleyecek.

2021’de ka-nser te-davisi bulunacak ve 2021 insanlığın k-anserden kurtulduğu yıl olacak. 2021 yılında dünyada büyük a-fetler meydana gelecek. Petrol üretimi duracak ve yer yüzü dinlenme evresine geçecek. Dev bir ejderha dünya ve insanlığı kontrolü altına alacak.


Rusya Çin ve Hindistan üç devden oluşan bir birlik kurup kendi para birimlerini oluşturacaklar. 200 yıl içinde insanlar uzaylılar ile iletişime geçecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu