GENEL

Düğün Fotoğrafçısı Gelin’in Yaşını Küçük Görünce..

Düğün fotoğrafçısı ‘gelin’in yaşını küçük görünce fotoğraflarını çekmedi

Sosyal medya bu olayı konuşuyor. Düğün fotoğrafçısı Onur Albayrak’ın ‘çocuk gelin’ istismarına tepki gösterip damadın burnunu kırdığı şeklindeki habere ilişkin Albayrak’tan açıklama geldi.

Malatya’da düğün fotoğrafçılığı yapan Onur Albayrak , bir düğün için fotoğraf çekimine gittiğinde yaşı küçük görünen ‘gelin’e kaç yaşında olduğunu sordu. Habere göre “15” cevabını alınca “çocuk gelin fotoğrafı çekemem” diyerek duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine ‘damat’, anlaşmayı bozduğu gerekçesiyle fotoğrafçı Albayrak ile tartıştı. Israrla çekimin yapılmasını isteyen ‘damat’ ile fotoğrafçı arasında yaşanan yaşanan kavgada ‘damadın’ burnu kırıldı. Albayrak, yaşanan olaya ilişkin olarak açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Albayrak’ın yaptığı açıklama şu şekilde:

“ÇOCUKLARIN SAÇINA DUVAK TAKILMAZ”

“İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet maalesef durum bu keşke yaşanmasaydı ama yaşandı bir daha olsa gene çekmiyorum dermiyim evet derim.

Kimse kusura bakmasın çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiçbir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez çocukların saçına duvak takılmaz kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak saygılarımla”

One thought on “Düğün Fotoğrafçısı Gelin’in Yaşını Küçük Görünce..”

  1. bir anne şefkatine ihtiyaç duyacak yaştaki o çocuğun hayatıyla hayalleriyle oynayan o insan görünümlü hayvanların hepsinin kırnını kırsaydın çok daha güzel olacaktı eline sağlık eli öpülesi adam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir